Kontakt


+421 902 271 163

[email protected]

Objednávky na termín prosím uskutočňujte telefonicky,
v čase 9,00 až 17,00
. Ďakujeme.
Pred rezerváciou termínu si prosím riadne prečítajte
Podmienky rezervácie termínov!

Ako sa ku nám dostať?

SPOJOM: Električka č. 35 alebo 11. Vystúpite na zastávke Černockého. Po ulici Černockého pôjdete hore ako k vinohradom až na križovatku tvaru T, kde uvidíte na druhej strane cesty poštu (35). Naľavo od pošty uvidíte žltý dom (Slnečný dom), v tomto dome sídlime. Vchod do nášho centra je z druhej strany ulice, tj. Hagarovej, pomedzi domy prejdite chodníkom poza slnečný dom.

AUTOM z mesta: Zvolíte smer jazdy Pezinok. Z račianskej ulice odbočíte na Peknú cestu, prejdete okolo predajne Lidl a odbočíte doprava na ulicu Kadnárová. Pôjdete rovno až na križovatku Vrbenského/Kadnárová, kde odbočíte doľava a hneď na to odbočíte doprava medzi bytovky. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (slnečný dom), kde sídlime.

AUTOM do Bratislavy: Vojdete do Bratislavy zo strany Bratislava – Rača – Komisárky. Pokračujete rovno až na križovatku Púchovská/Černockého, kde odbočíte doprava na Černockého. Pôjdete rovno a na druhej odbočke doľava, odbočíte na ulicu Hubenného, pokračujete rovno až k policajnej stanici, ktorú uvidíte po ľavej ruke. Na tejto križovatke odbočíte doprava a pôjdete rovno, cez križovatku. Hneď za križovatkou bude odbočka vpravo na ulicu Hagarova. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (Slnečný dom), kde sídlime.

 

Máte otázku a nemôžete nám zavolať alebo napísať mail?
Napíšte nám cez tento formulár.


Správa bola odoslaná, ďakujeme.