Ako sa ku nám dostať?


Dňa 9.5.2016 sa oficiálne mení adresa prevádzky centra pedikúry.

Nová adresa:

Hagarova 4 (Jozefa Hagaru 4)
831 51 Bratislava

Ako sa ku nám dostať:

SPOJOM: Električka č. 3, 5 alebo 11. Vystúpite na zastávke Černockého. Po ulici Černockého pôjdete hore ako k vinohradom až na križovatku tvaru T, kde uvidíte na druhej strane cesty poštu (35). Naľavo od pošty uvidíte žltý dom (Slnečný dom), v tomto dome sídlime. Vchod do nášho centra je z druhej strany ulice, tj. Hagarovej, pomedzi domy prejdite chodníkom poza slnečný dom.

AUTOM z mesta: Zvolíte smer jazdy Pezinok. Z račianskej ulice odbočíte na Peknú cestu, prejdete okolo predajne Lidl a odbočíte doprava na ulicu Kadnárová. Pôjdete rovno až na križovatku Vrbenského/Kadnárová, kde odbočíte doľava a hneď na to odbočíte doprava medzi bytovky. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (slnečný dom), kde sídlime.

AUTOM do Bratislavy: Vojdete do Bratislavy zo strany Bratislava – Rača – Komisárky. Pokračujete rovno až na križovatku Púchovská/Černockého, kde odbočíte doprava na Černockého. Pôjdete rovno a na druhej odbočke doľava, odbočíte na ulicu Hubenného, pokračujete rovno až k policajnej stanici, ktorú uvidíte po ľavej ruke. Na tejto križovatke odbočíte doprava a pôjdete rovno, cez križovatku. Hneď za križovatkou bude odbočka vpravo na ulicu Hagarova. Ďalej pokračujete rovno až k žltému domu (Slnečný dom), kde sídlime.

UPOZORNENIE:

Fakturačná adresa sa nemení!
Fakturačné údaje:
—————————
Centrum pedikúry, s. r. o.
Čachtická 17
Bratislava 831 06
IČO: 35826193

V prípade otázok nás kontaktujte :)


Správa bola odoslaná, ďakujeme.